www.forumyok.forumm.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adam ve sevgilisi

YazarMesaj
Bayan Admine :)
TORPİLLİ
Bayan Admine :)

Kadın

Adam ve sevgilisi Empty
MesajKonu: Adam ve sevgilisi   Adam ve sevgilisi Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 3:39 pm

Muhtemelen Istanbul'da olmustur[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yaslica bir adam ve yaninda sahaser guzel bir kadinla bir mucevher
dukanina girerler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yasli adam saticiya guzel bir yuzuk satin almak istedigini soyler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Satici vitrinden guzel bir yuzuk cikarip gosterir ve bu yuzugun 4000 $
ettigini soyler[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yasli adam ve genc kadin yuzuge bakarlar ve yasli adam Saticiya;
-'Lutfen bana en iyi yuzugunuzu gosterin' der
Satici icerden kasasindan bol pirlantali sahane bir yuzuk getirir ve der
ki;
-'Bu dukanimdaki en iyi yuzugum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve fiyati 50 000 $
dir'

Genc kadin heyecanla parmagina takar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yasli adam cebinden cek defterini cikarir[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 50 000 $
yazar ve izah eder
-'Bugun; cumartesi ve ogleden sonra[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bankalarin kapali oldugunu
biliyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Emin olmak istediginden eminim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ceki sana birakiyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Pazartesi sabahi bankama telefon edip cekin
karsiligini aldiktan sonra[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] su verdigim telefondan beni ara[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] biz de
gelip yuzugu
aliriz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Pazartesi sabahi mucevherci yasli adami arar
-'Sen benimle alay mi ediyorsun? Hesabinda hic paran yokmus!!'
Yasli adam
'Sen yuzugu dukkaninda saklamaya devam et[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Ceki de yirtabilirsin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayende sahane bir hafta sonu gecirdim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adam ve sevgilisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olay adam!